Doména smer.sk

Kód: 48
Novinka
€50 000
Skladom

Súbor domén an predaj smer.sk a stranasmer.sk, ktoré sú registrované už od roku 1999.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na predaj ponúkame súbor domén an predaj smer.sk a stranasmer.sk

História

Získali sme internetovú stránku najsilnejšej politickej strany Smer.sk

Rok 2006 - Po dlhom vyjednávaní za mojej osobnej účasti sme sa úspešne stali novým držiteľom internetovej domény smer.sk

Názov domény je zhodný s názvom politickej strany na Slovensku - SMER sociálna demokracia. Politická strana SMER sociálna demokracia je v súčasnosti najsilnejšou politickou stranou s podporou viac ako 30% oprávnených voličov (údaj z roku 2006). Vo voľbách 2012 strana získala až 44.41% voličov a takmer neobmedzenú moc.

Slovenský spoločenský týždenník Plus 7 dní označil tento akt ako provokáciu nakoľko o túto doménu mala uvedená politická strana záujem už viac ako 5 rokov ale nebola schopná splniť vysoké finančné požiadavky pôvodného vlastníka domény.

Podľa tvrdenia pôvodného držiteľa domény prejavili o ňu záujem tak politické strany ako aj iné subjekty - no do roku 2006 sa nikto nevedel rozhodnúť definitívne. Ja som sa preto rozhodol vyriešiť tento problém jednoducho - rozťatím legendárneho Gordického uzla.

Na otázku jedného z redaktorov: "Ako je možné, že ste túto doménu získali?" bola preto moja odpoveď jednoduchá: "Počúvali sme a plnili to, čo požadoval predávajúci - zaplatili čo opýtal."

 Viac informácií tu!